Diëtiste Laura Somers

Broederspad 9, 3550, Heusden-Zolder

Welkom bij Diëtiste Laura Somers, jouw partner in een gezondere levensstijl. Op onze praktijk in Heusden-Zolder geloven we dat een evenwichtig voedingspatroon de basis vormt voor welzijn. Of je nu worstelt met gewicht, maag- en darmklachten hebt, of medische hulp nodig hebt, Laura biedt professionele voedingsadviezen op maat.

Laura Somers is een gediplomeerde diëtiste met specialisaties in verschillende sectoren van de voedingswetenschap. Ze heeft haar bachelordiploma behaald aan Artesis Plantijn Hogeschool en vervolgde haar studies aan de Hogeschool Gent met een focus op voeding tijdens en na kankerbehandelingen. Laura is gedreven door passie om duurzame en gezonde voedingsgewoonten te creëren die je levenskwaliteit op de lange termijn verbeteren.

Bij Diëtiste Laura Somers bieden we een breed scala aan diensten, van advies over voeding voor kinderen en adolescenten tot begeleiding bij onder- en overgewicht. Onze benadering is niet gebaseerd op strikte diëten, maar op het creëren van een persoonlijke en haalbare voedingsstijl die bij jou past.

Neem gerust contact met ons op via telefoon of e-mail om een afspraak te maken. Samen werken we aan jouw welzijn!

Openingstijden

Diëtiste Laura Somers heeft de beschrijving nog niet ingevuld.

Foto's van Diëtiste Laura Somers

Diëtiste Laura Somers

Diëtiste Laura Somers: Recensies

Diëtiste Laura Somers heeft nog geen reviews ontvangen.

Geef je mening over Diëtiste Laura Somers:

1 = Slecht
5 = Uitstekend

Diëtiste Laura Somers komt voor in de volgende aanbiedingen:

Andere voedingsdeskundigen die u mogelijk interesseren

5 (1)
Horemans Ann

Horemans Ann

Bekijk informatie en contactgegevens
Mevrouwhofstraat 31 - 3511, Hasselt
011 82 42 86
Vrancken / Ellen

Vrancken / Ellen

Bekijk informatie en contactgegevens
Onze-Lieve-Vrouwstraat 95 - 3550, Heusden-Zolder
011 53 72 36
5 (1)
Steven Putzeys Diëtist

Steven Putzeys Diëtist

Bekijk informatie en contactgegevens
Diestersteenweg 24 - 3510, Hasselt
0479 78 38 53
Smolak Martina

Smolak Martina

Bekijk informatie en contactgegevens
Pallekensbergstraat 13 - 3511, Hasselt
0499 29 11 67
Eczeemvrij Plan

Eczeemvrij Plan

Bekijk informatie en contactgegevens
Kanaalweg 15 - 3550, Heusden-Zolder
011 43 66 35
4.8 (5)
Diëtiste Loran

Diëtiste Loran

Bekijk informatie en contactgegevens
Pater Beckersstraat 77 - 3550, Heusden-Zolder
0470 26 37 04
Dr. Matthys Pascale - diëtiste

Dr. Matthys Pascale - diëtiste

Bekijk informatie en contactgegevens
Stevoortse Kiezel 221 - 3512, Hasselt
0496 18 50 52
Vranken Evelien - Esana

Vranken Evelien - Esana

Bekijk informatie en contactgegevens
Nieuwstraat 125 - 3550, Heusden-Zolder
0496 03 33 15
Esana- Erkend diëtiste-Diabeteseducator

Esana- Erkend diëtiste-Diabeteseducator

Bekijk informatie en contactgegevens
Nieuwstraat 125 - 3550, Heusden-Zolder
0496 03 33 15
5 (2)
DIEET D.K. CONSULTING

DIEET D.K. CONSULTING

Bekijk informatie en contactgegevens
Palmstraat 28 - 3500, Hasselt
0498 64 60 02
5 (2)
Energetic Hasselt

Energetic Hasselt

Bekijk informatie en contactgegevens
Paggestraat 31 - 3500, Hasselt
0474 02 25 19
5 (5)
Dilorenzo Personaltraining Hasselt

Dilorenzo Personaltraining Hasselt

Bekijk informatie en contactgegevens
Gouverneur Verwilghensingel 8 - 3500, Hasselt

Voeg gratis uw professionele profiel toe aan onze lijst

Als u een voedingsdeskundige bent en in onze gids wilt verschijnen, stuur ons dan de informatie over uw centrum en u kunt volledig gratis verschijnen.

Voeg je gratis profiel toe

Het grootste overzicht van voedingsdeskundigen en diëtisten in België

Vind de beste voedingsdeskundigen bij jou in de buurt